Zaposleni po organizacijskih enotah

Upravna služba

Ime in priimek Položaj Tel. številka E-mail
Matevž Podjed Direktor  01/ 24 43 404 matevz.podjed(at)zzrs.si
Tadeja Vomer Vodja upravne službe  01/24 43 418 tadeja.vomer(at)zzrs.si
Darja Rožnik   01/ 24 43 400 darja.roznik(at)zzrs.si
Ana Nuša Gregorič   01/ 24 43 418 ana.nusa.gregoric(at)zzrs.si
Damjana Krapež   01/ 24 43 403 damjana.krapez(at)zzrs.si
Nataša Malovrh   01/ 24 43 415  natasa.malovrh(at)zzrs.si

 

Strokovno-raziskovalna služba

Oddelek za sladkovodno ribištvo-projektna služba

 

Ime in priimek Položaj Tel. številka E-mail
Valentina Pernat Vodja oddelka 01/ 53 08 434 valentina.pernat(at)zzrs.si
dr. Daša Zabric     01/ 24 43 413 dasa.zabric(at)zzrs.si
dr. Kaja Pliberšek     01/ 24 43 407 kaja.plibersek(at)zzrs.si
mag. Aljaž Jenič  Vodja strokovno-raziskovalne službe 01/ 24 43 402 aljaz.jenic(at)zzrs.si
Barbara Semrajc   01/ 77 70 264 barbara.semrajc(at)zzrs.si
Tone Tavčar   01/ 24 43 419 tone.tavcar(at)zzrs.si
Diana Marguč  

01/ 77 70 261

diana.marguc(at)zzrs.si

Ana Celestina  

01/ 77 70 262 

ana.celestina(at)zzrs.si

Bernard Semrajc   01/ 24 43 401 bernard.semrajc(at)zzrs.si
Luka Mrzelj   01/ 77 70 214 luka.mrzelj(at)zzrs.si
Urban Žurbi   01/ 77 70 263 urban.zurbi(at)zzrs.si

 

 

Oddelek za sladkovodno ribištvo- javna služba

Ime in priimek Položaj Tel. številka E-naslov
Tjaša Kodela Vodja oddelka 01/ 24 43 408 tjasa.kodela(at)zzrs.si
Danilo Puklavec   01/ 24 43 410 danilo.puklavec(at)zzrs.si
Katarina Košir   01/ 24 43 414 katarina.kosir(at)zzrs.si
mag. Maša Čarf   01/ 53 08 436 masa.carf(at)zzrs.si
Miha Ivanc   01/ 24 43 416 miha.ivanc(at)zzrs.si
Maša Panjan   01/ 77 70 265 masa.panjan(at)zzrs.si
Mateja Hamzić   01/ 77 70 264 mateja.hamzić(at)zzrs.si
Rok Hamzić   01/ 77 70 210 rok.hamzic(at)zzrs.si
Nastja Pajk   01/ 24 43 412 nastja.pajk(at)zzrs.si
Tina Leskošek   01/ 53 08 432 tina.leskosek(at)zzrs.si

 

 

 

Oddelek za morsko ribištvo

Ime in priimek Položaj Tel. številka E-naslov
Bojan Marčeta
Vodja oddelka 01/ 24 43 411 bojan.marceta(at)zzrs.si
Edo Avdič Mravlje   01/ 24 43 417 edo.avdic(at)zzrs.si
Petra Bratina   01/ 77 70 212  petra.bratina(at)zzrs.si
Tomaž Remžgar   041 329 889 tomaz.remzgar(at)zzrs.si
Petra Pavšič   01/ 24 43 411 petra.pavsic(at)zzrs.si
Jan Potočnik Erzin   01/ 77 70 211 jan.potocnik.erzin(at)zzrs.si

 

Oddelek za ribogojstvo in vode posebnega pomena

Ime in priimek Položaj Tel. številka E-naslov
Lucija Ramšak Vodja oddelka 01/ 24 43 408 lucija.ramsak(at)zzrs.si
Erik Sivec Vodja pododdelka Ribogojstvo 041 805 597 erik.sivec(at)zzrs.si
Tomaž Modic Vodja pododdelka Vode posebnega pomena 01/ 24 43 409 tomaz.modic(at)zzrs.si
Krištof Istinič   041 781 348 kristof.istinic(at)zzrs.si
Miha Petkovšek   01/ 24 43 400 miha.petkovsek(at)zzrs.si
Karel Perinčič Ribogojec - Soča 041 805 597 info(at)zzrs.si
Franc Uršič Ribogojec - Soča 041 805 597 info(at)zzrs.si
Igor Uršič Ribogojec - Soča 041 805 597 igor.ursic(at)zzrs.si
Tadej Fon Ribogojec - Soča   tadej.fon(at)zzrs.si
Evgenij Kraševec Ribogojec - Obrh 01/70 71 460 evgenij.krasevec(at)zzrs.si
Luka Hribljan Skupinovodja - Obrh 01/ 70 71 460 luka.hribljan(at)zzrs.si
Dušan Uršič Revirni ribiški čuvaj - Soča 041 805 597 info(at)zzrs.si